Nagy segítséget jelent testvértelepülésünknek a tűzoltó autó

Megosztás

Gyimesfelsőloki barátaink nagy örömmel fogadták a tiszakécskei szakembereket és vették birtokba a tűzoltó autót.

Mint arról korábban újságunk hasábjain is beszámoltunk; városunk vezetése úgy döntött, hogy gyimesfelsőloki testvértelepülésünknek ajándékoz egy régebbi tűzoltóautónkat, ami helyet már új járművet használ Tiszakécske Város Önkormányzati Tűzoltó Parancsnoksága. Testvértelepülésünknek azért is jelent nagy segítséget a tűzoltó autó, mert ők nem rendelkeznek ilyen eszközzel.

Tóth János városunk polgármestere a Kécskei Krónikának elmondta, november 27-én vitték ki a gépjárművet Erdélybe, Eszes Béla tűzoltó parancsnokkal, illetve helyi, valamint a határtól gyimesfelsőloki tűzoltókkal.

szöveg: Sánta László (sel), fotók: Varga Sándor (Tiszakécskei ÖTP)