Páros darts versenyen mérték össze tudásukat
2024.04.25.

Ismét izgalmas darts verseny zajlott április 20-án az Arany János Művelődési Központ emeleti nagy termében.

Dobogós helyen végzett Zvekán Zsombor a Maraton Magyar Országos Bajnokságon
2024.04.22.

Az országos elitben ,,robog” a tiszakécskei futó, hiszen az idei Maraton Magyar Országos Bajnokságon Zvekán Zsombor a dobogó 3. helyén végzett.

A Kazincbarcika ellen győzött 2-0-ra a Tiszakécskei LC
2024.04.21.

A Merkantil Bank Liga NB II 29. fordulójában a TLC 2-0-ra nyert a Kazincbarcika ellen és itthon tartotta a 3 pontot.

A Tiszakécske TSE bejutott a Magyar Kupa négyes döntőjébe

A Bábolna SE elleni sikerével a Tiszakécske Teke Sport Egyesület csapata első NB II-es csapatként ott van a Magyar Kupában a legjobb négy között. Szép volt fiúk! Hajrá Kécske!

Újabb bravúrok a tiszakécskei tekésektől

Az odavágó alapján reális esély van arra, hogy a Tiszakécske TSE első NB II-es csapatként bejut a Magyar Kupa négyes döntőjébe.

Fölényes tiszakécskei győzelem a rangadón

A Tiszakécske TSE tekecsapata Sajóbábonyban győzött magabiztosan bajnoki mérkőzésen az elmúlt hétvégén és őrzi vezető helyét a bajnoki tabellán.

Két fontos rangadót játszott az élen álló tiszakécskei tekecsapat

Továbbra is a tabella élén a kécskei tekések. A sporteseményekről Kiss Viktor a Tiszakécske TSE elnöke tájékoztatta a Kécskei Krónikát:

A Tiszakécske TSE bejutott a Magyar Kupa legjobb nyolc csapata közé

A Tiszakécske TSE a Magyar Kupa második fordulójának első mérkőzésén a Szentgotthárdi VSE II. csapatához látogatott, ahol a kiváló erőkből álló hazai csapat ellen bravúros 4:2 arányú győzelmet aratott, többek között Kokavecz Ferenc szenzációs, 616 fás eredményének köszönhetően.

V. Viktória Kupa: Női tekeversenyt rendeztek Tiszakécskén

A Tiszakécskei Városi Sportcentrum adott otthont február 11-én és 12-én az V. Viktória Kupának, amely kifejezetten női versenyzők részére rendezett tekeverseny volt. A megmérettetésen tiszakécskei sikereknek is örülhettünk, ugyanis az amatőr kategóriában a Tiszakécske TSE tagjai, Tóth Vivien és Oltay Zsuzsanna is jól szerepeltek.